Lunabet Çarkıfelek İle Çevir Sen De Kazan!

LunaÇark ile Eşsiz Hediyeler Kazanma Şansı

Kurallar ve Şartlar:

 • 1. Bu promosyondan faydalanabilmek için gün içerisinde tek seferde minimum 50 TL yatırımınız olması gerekmektedir.
  2. Tek seferde ;> 50TL ve üzeri : 1 kod
  > 200TL ve üzeri : 2 kod
  > 400TL ve üzeri : 3 kod
  > 600TL ve üzeri : 4 kod
  > 800TL ve üzeri : 5 kod
  > 1000TL ve üzeri : 10 kod alma hakkı elde edeceksiniz.

  3. Lunabet Çarkıfelek kodunuzu şartlara uygun yatırımlarınızdan hemen sonra canlı destek hattımıza bağlanarak talep etmeniz gerekmektedir. Bakiyeniz varken yatırım yaparsanız promosyondan yararlanamazsınız.Ödüllerin kullanım süresi 24 saattir ve kullanılmayan ödüller sistem tarafından silinmektedir.
  4. Kupon kodunuzu aldıktan sonra lunagamers.club/cark/adresinden kullanıcı adınızı ve kupon kodunuzu girerek çarkı çevirebilirsiniz.
  5. Bir yatırım işlemine bir adet promosyondan yararlanabilirsiniz, aynı anda birden fazla bonus talep edilemez.
  Bonuslar son yatırımınız üzerinden verilmektedir.Geçmiş tarihteki yatırımlar için bonus talep edilemez.
  6. Para çekme işlemi yapıldıktan sonraki 24 saat içerisinde yapılan yatırımlar için kod verilmeyecektir. Çekim işlemi yaptığınız saat baz alınmaktadır.
  7. Yatırım işleminiz sonuçlandıktan sonra, her hangi bir işlem yapmadan Lunabet Çarkıfelek kodunuzu ve kodlardan kazandığınız bonusu talep edebilirsiniz. Aksi halde bonustan faydalanamazsınız.
  • Lunabet Çarkıfelek sisteminde çeşitli miktarlarda freebet, free spin , özel ödüller ve nakit ödül bulunmaktadır.
  • Lunabet Çarkıfelek ödülleri ile kazanılabilecek maksimum kazanç 300 TL dir.
  8. Lunabet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  9. Gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar.
  10. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
  11. Lunabet bonusun kötüye kullanımı tespit edildiği taktirde bonustan elde edilen kazançları geri çekme hakkını saklı tutar.
  12. Bu kurallara ek olarak sitemizin genel kural ve şartları da dahildir.
  13 –  Lunabet bu promosyonu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar.

  Freebet Ödülleri;1. Freebet ile en az 1.80 oranlı bahis aldıktan sonra, kuponunuz kazandığı takdirde kuponun kazanç miktarından freebet miktarı eksiltilerek net kazancınız spor bakiyenize yüklenir.
  Örnek : 15 TL free bet ile 3.00 oranlı kuponunuz kazandığında, kazanç miktarı olan 45 TL içinden 15 TL düşülerek 30 TL net kazanç spor bakiyenize yüklenir.2. Almış olduğunuz Freebetin kullanılabilinirlik süresi bir ( 1 ) gündür. Bu süre içinde çevrimi yapılmaz ise otomatik silinir ve tekrar eklenmez.3. Freebet miktarı toplamda günlük maksimum 100 TL’dir. Toplamda 100 TL miktarına ulaştığında bir sonraki gün tarihine kadar promosyondan yararlanılamaz.4. Kazancınızın 2 katı 1.80 orandan çevrimi mevcuttur. 

  FreeSpin Ödülleri;1. Freespinler alabilmek için yatırımınızdan sonra bakiyenizi hiç kullanmadan ‘Canlı Destek’ hattına bağlanıp talep etmeniz gerekmektedir. İncelemelerden sonra hesabınıza eklemeleri sağlanacaktır.2. FreeSpin bonusunuzu iletilen slot oyunlarına giriş yaparak aşağıda belirtilmiş slot oyunlarında freespinlerinizi kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz oyuna girdiğinizde spin kullanılabilir diğer oyunlarda geçerliliğini yitirecektir ve kullanım süresi bir (1) gündür.
  Dazzle Me – Starburst – Divine Fortune – King of Slots- Steam Tower- Twin Spin- Gonzos Quest – Football: Champions Cup – Blood Suckers – Dead or Alive – Reel Rush – Fruit Shop – Jack Hammer – Jack Hammer 2 – Flowers3. Aldığınız freespinin  kazancın 2 katı çevrimi mevcuttur.

Was this article helpful?

Related Articles