VEFA BONUSU

Aylık Yatırımlara Vefa Bonusu!

Kurallar ve Şartlar :

 • 1 – Bu promosyondan bir ay içerisinde en az 250 TL ve üstü yatırım gerçekleştiren üyeler faydalanabilir. Bu promosyondan yararlanabilmek için gerçekleştirdiğiniz yatırımlardan sonra kayıp ya da kazanç yaşamanız farketmemektedir.
 • 2 – Kazanabileceğiniz Freespin ve Freebet ödülleri yatırım miktarınıza göre değişmektedir.3. Sadakat bonusu ödüllerin çevrimi bulunmamaktadır.Kazanç sadece  o ayın belirlenen oyununda katlanabilir.Ayın oyununda kazancı katlamanın sınırı bulunmamaktadır.Sadece 1 kere çekim hakkınız vardır bakiye bırakılmamalıdır. Çekim sonrası bonustan kalan tutar olursa silinecektir. Gelen ödül kazancı farklı oyun ve alanlarda katlanması halinde kazanç silinir.
 • 4 – Verilecek Freespinlerin hangi oyunda olacağı bonuslar eklendiğinde belli olmakta ve sosyal medya kanallarından duyurulmaktadır. Freebet şartları da aynı şekilde bonus eklemesi sonrası duyurulmaktadır.
  5 Freespin ve Freebetlerin kullanma süresi yayınlandıktan itibaren 1 gündür. Bu süre içinde kullanılmayan Freespinler ve Freebet ödülleri otomatik olarak hesabınızdan silinecektir ve geriye dönük ekleme sağlanmayacaktır.Freebet ile yapılan kuponda yer alan maçlar süresi geçmeden sonuçlanacak maçlardan oluşmalıdır
  6 Sadakat bonusları her yeni ayın ilk veya ikinci haftası içinde saati belirsiz olarak sürpriz şekilde eklenmektedir ve eklemeler sonrası sosyal medya kanallarımızdan duyurulmaktadır.
  7 – Bu promosyon tam üyelik yöntemi ile gerçek bilgilerini kullanarak üye olan ve bilgileri doğrulanan üyeleri kapsamaktadır. Gizli üyelik ile üyeliğini gerçekleştirmiş olan kullanıcılar ve bilgileri doğrulanmayan kullanıcılar bu promosyondan yararlanamazlar.
 • 8 – Lunabet gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar.
  9 – Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
  10 – Lunabet bonusun kötüye kullanımı tespit edildiği taktirde bonustan elde edilen kazançları geri çekme hakkını saklı tutar.
  11 – Bu kurallara ek olarak sitemizin genel kural ve şartları da dahildir.
  12 – Lunabet bu promosyonu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar.

Was this article helpful?

Related Articles